Sledujte mne:

Violet

Veronika Violet je česká talentovaná zpěvačka.

Zpěvu se věnuje od dětství a znamená pro ní celoživotní lásku. Disponuje nádhernou sametovou barvou hlasu, což fanoušci obdivují, ale nejen to. Veronika se na pódiu cítí jako ryba ve vodě. Do každého vystoupení dává své maximum, ať už jde o jakýkoliv hudební žánr. Fanouškům předává veškeré emoce, které v danou chvíli má. Nejvíce si však užívá svou rockovou polohu. Příchodem na koncertní pódium vždy rozsvítí celý sál a publikum z ní nespustí zrak až do posledního tónu. Veronika nestojí pasivně u stojanu s mikrofonem, ale každou skladbu prožívá. Mimo bravurního zpěvu na pódiu běhá, skáče a tančí. Není výjimkou, že obecenstvo Veroniku odmění bouřlivým potleskem ve stoje.

Po účinkování v různých rockových kapelách se Veronika rozhodla pro velkou změnu a v roce 2018 založila sólový projekt s názvem Veronika Violet. Předznamenává tím svou sólovou dráhu.

Jelikož se ve stejném roce Veronika vdala a o své rodné příjmení "Fialová" přišla, zvolila proto záměrně pro svou sólovou kapelu jméno Veronika&Violet, aby v ní zanechala osobní stopu a navázala tak na dřívější období, kdy ji fanoušci znali jako Veroniku Fialovou, zpěvačku a leadera rockových kapel.

Kromě toho, že se Violet věnuje svému malému synovi a rodině, tak nyní pilně pracuje na tvorbě nového autorského repertoáru, aby se mohla již brzy vrátit na koncertní pódia a užívat si tak radost z muziky společně s Vámi fanoušky.

Buďte u cesty k profesionální sólové kariéře zpěvačky Veroniky Kobzanové pod uměleckým jménem VIOLET sledujte všechny její komunikační kanály. Více informací z profesního života zpěvačky se dozvíte zde. Níže naleznete video medailonek, který pro Vás natočila.

Lásko voníš deštěm

Newsletter

Pro odběr novinek Veronika&Violet registrujte svůj e-mail zde:

Formulář byl odeslán, děkujeme.