Sledujte mne:

Jak již jistě všichni víte, tak zpěvačka Violet navázala na jaře 2018 spolupráci s kulturním spolkem Fikyno,z.s. Mimo to, že pravidelně vystupuje na koncertech, které pořádají, stala se rovněž i jejich oficiální tváří.

V rámci vzájemné spolupráce vzniklo v březnu nespočet krásných fotografií Veroniky. Některé možná znáte z komunikačních kanálů zpěvačky. Jelikož se snímky opravdu povedly a byla by velká škoda je nevyužít dále, rozhodla se Veronika s Fikyno, z.s. většinu z nich vložit do kalendáře pro rok 2019 a předat je Vám fanouškům. Výsledkem se stal  výjimečný nástěnný kalendář ve velikosti A3 Veronika&Violet 2019 – Fikyno, z.s., a to hned ve dvou variantách, na výšku a na šířku. Každou fotku navíc doplňuje motivační citát.

„Daruj někomu kousek své lásky. Nespěchej nikam, pokud trávíš čas se svou rodinou. Usmívej se, miluj a pomáhej!“ 

Další důležité informace se dozvíte v e-shopu, kde si můžete obsah kalendářů prohlédnout a pokud budete chtít, tak i zakoupit.  E-shop naleznete na adrese: www.fikyno.eu/kalendar

Drazí fanoušci, prohlédněte si níže pár ukázek z kalendářů Veronika&Violet 2019 – Fikyno, z.s.. Doufáme, že jsme Vám udělali aspoň trochu radost.

Mějte se  fajn,

Manažer V&V 

 

 

Kontakty

Newsletter

Pro odběr novinek Veronika&Violet registrujte svůj e-mail zde:

Formulář byl odeslán, děkujeme.